Let 93 má podle časopisu Variety poměrně skromný rozpočet 15 miliónů dolarů. Bude se natáčet především ručními kamerami a zčásti bude improvizován. Režisér, Angličan Paul Greengrass, je autorem oceňovaného dramatu Krvavá neděle o nepokojích v Severním Irsku či loňského špionážního hitu Bournův mýtus. Je možné, že Let 93 bude uveden na příštím festivalu v Cannes.

Po 11. září 2001 bylo téma teroristických útoků pro americkou populární kulturu tabu. Z úcty k obětem pozdrželo studio Warner Brothers premiéru filmu Protiúder s Arnoldem Schwarzeneggerem a Columbia stáhla upoutávky a plakáty k filmu Spiderman, na kterých figurovaly mrakodrapy Světového obchodního centra. To se nyní změnilo.

Jiný film o 11. září už připravuje pro studio Paramount Oliver Stone. Titul filmu dosud není znám, ale děj se prý bude soustředit na osudy policistů uvězněných v hořících věžích newyorského Světového obchodního centra. V hlavní roli se objeví Nicolas Cage.

Studio Columbia pak již v únoru zakoupilo práva na zfilmování knihy dvou reportérů New York Times, 102 minut, jejíž název se vztahuje k intervalu mezi nárazem prvního z letadel a zřícením první věže.