Gaia Mesiah: Excellent Mistake

Nová alba

FOTO: Warner Music

Excellent Mistake je třetí album pražské rockové kapely, v níž tři ženy doplňuje australský baskytarista Josh Stewart. Čtveřice navazuje na svá první dvě alba, drží se v textech především angličtiny a dvě skladby jsou opatřeny českými slovy.

Avantasia: Moonglow

Nová alba

FOTO: Nuclear Blast

Nové album formace, v jejímž čele stojí německý zpěvák, klávesista a baskytarista Tobias Sammet. Do projektu inspirovaným rockovou operou si přizval řadu skvělých zpěváků na pozice hostů. Jsou mezi nimi Michael Kiske z Helloween, Eric Martin z Mr. Big, Mille Petrozza z Kreator a další.

Luis Fonsi: Vida

Nová alba

FOTO: Universal Music

Vida je desáté album portorikánského zpěváka Luise Fonsiho. Je na něm úspěšná skladba Despacito, nicméně další písně jsou již víceméně do počtu. Celkově je to průměrná nahrávka poněkud přeceňovaného zpěváka latino popu.

Within Temptation: Resist

Nová alba

FOTO: Vertigo

Dva roky vznikaly skladby na nové, v pořadí sedmé album nizozemské formace Within Temptation. Kapela se na něm nadále pohybuje na území symphonic metalu, ale její kompozice postrádají silné nápady a nosné motivy.

Různí: Rock Line 1970-1974

Nová alba

FOTO: Supraphon

Kompilace Rock Line 1970-1974 je již čtvrtým pokračováním úspěšné řady archivních nahrávek mapující vývoj československého big beatu, beatu a rocku na přelomu šedesátých a sedmdesátých let. Na albu jsou písně kapel Flamengo, Blue Effect, Collegium Musicum, Framus Five, Majestic a dalších.

Může se vám hodit na Zboží.cz: