Album 25 vyšlo v červnu loňského roku a letos se stalo již pětkrát platinovým. Mapuje tvorbu kapely Kryštof od písničky Lolita, která byla jejím prvním singlem a současně hitem, jenž jí pomohl v následující cestě mezi českou poprockovou elitu. Kolekce je pak doplněná o čtyři nové skladby, mezi kterými je i čerstvý singl Naviděnou.

„Naviděnou je píseň o čtyřicátnictví, rodičovství, nadšení z každé životní etapy a s úsměvem kombinuje naše vzpomínky na dětství s budoucností. Jako náplň videoklipu jsme si vybrali koncert na Strahově, který nám vždy bude připomínat, že i v tak brzkém věku se člověku může splnit jeho celoživotní sen,“ řekl o písničce zpěvák a kytarista Richard Krajčo.

Naviděnou byla stejně jako další tři nové skladby natočena v New Yorku, a to pod vedením Yarona Fuchse, který produkoval i alba Srdcebeat a Inzerát, a Ondřeje Fiedlera, jenž je mimo jiné producentem alb Lenny nebo kapely Mirai.

Kryštof nedávno dokončil vyprodané divadelní turné, rovněž připravuje DVD ze dvou zářijových strahovských koncertů.

Sedm řadových alb, dva živé záznamy, jedna výběrovka a album remixů. To je dosavadní výčet z diskografie kapely, která poslední léta naplňuje největší haly, prodává desítky tisíc alb a jejíž koncerty jsou zážitkem.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: