Beth Hart & Joe Bonamassa: Black Coffee

Nová alba

FOTO: J & R Adventures

Spolupráce americké bluesrockové zpěvačky Beth Hartové a kytaristy Joea Bonamassy přinesla třetí společné album Black Coffee. Nabízí deset skladeb, na kterých se kromě ústřední dvojice podílel i producent Kevin Shirley. Sáhli po skladbách, které proslavili Etta Jamesová, Ike & Tina Turnerovi, Steve Marriot, Ella Fitzgeraldová, Lucinda Williamsová nebo Waldeck.

Craig David: The Time Is Now

Nová alba

FOTO: Sony Music

Birtský zpěvák Craig David se představuje na svém sedmém studiovém albu. V některých písních na něm se jako hosté objevují členové kapely Bastille, JP Cooper nebo americký raper GoldLink. Stylově se kolekce řadí do oblasti r’n’b.

Loudness: Rise To Glory

Nová alba

FOTO: earMusic

Japonská metalová formace Loudness nabízí již sedmadvacátou kolekci Rise To Glory. Mísí na ní základní metalové odnože, zůstává přitom dostatečně melodická. Navázala na to dobré, pod co se na scéně od roku 1981, kdy vznikla, podepsala.

Glen Hansard: Between Two Shores

Nová alba

FOTO: Indies Scope

Třetí sólová nahrávka skladatele, zpěváka a kytaristy Glena Hansarda reflektuje, jak už je patrné z názvu (Mezi dvěma břehy), jeho tulácký charakter a věčné hledání, které nemá konce.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: