Není jasné, co přesně budou dívky hrát. Elle je už v devatenácti letech docela uznávanou herečkou, která se dostala do velmi slušných filmů jako Babel, Podivuhodný případ Benjamina Buttona nebo Trumbo.

Komedie How to Talk to Girls at Parties (Jak balit holky na mejdanech)

Elle v komedii How to Talk to Girls at Parties (Jak balit holky na mejdanech)

FOTO: kviff.com

Naposledy natočila výbornou komedii Jak balit holky na mejdanech, která originálním způsobem spojila témata britského punku a mimozemských civilizací s komediální romancí.

Selena Gomezová ve filmu Dubious Battle

Selena Gomezová ve filmu Dubious Battle

FOTO: Momentum Pictures

Selena je spíše popová zpěvačka, ale ve filmech se také objevuje. Byly to mimo jiné snímky jako Sousedi 2, Hotel Transylvánie, Bez kormidla, Závod s časem a Sázka na nejistotu. Dvojici doplní herec Timothee Chalamet.

Woody Allen jako obvykle tají, o co ve filmu půjde. Točí ho pro Amazon Studios, stejně jako v případě filmů Cafe Society a novinky Wonder Wheel.

Tu natáčel na Coney Islandu v New Yorku. „Film se odehrává na onom místě v roce 1950 nebo 1951, nemůžu si vzpomenout. Vyrůstal jsem nedaleko a často jsem tam chodil, ale nikdy jsem nešel ani na jednu z atrakcí,“ řekl režisér. Coney Island je poloostrov s velkým lunaparkem.

V tomto historickém snímku si zahráli mimo jiné zpěvák Justin Timberlake a Kate Winsletová.