Místo u moře

Nová DVD

Po smrti svého staršího bratra Joea zjišťuje Lee Chandler s překvapením, že byl svým bratrem ustanoven jako jediný opatrovník synovce Patricka. Vrací se tedy do rodné vesnice, aby pečoval o temperamentního teenagera. Lee a Patrick se oba snaží smířit s životem ve světě bez Joea.

Místo u moře, USA 2016, drama, 137 min., režie: Kenneth Lonergan, hrají: Casey Affleck, Michelle Williamsová, Lucas Hedges a další.

Ulička slávy

Nová DVD

Devatenáctiletý vojín Billy Lynn, který se společně s dalšími členy speciální jednotky Bravo v Iráku zapojil do nebezpečné vítězné bitvy, přijíždí na několik dní domů, aby se tu zúčastnil slavnostní přehlídky. Jeho vzpomínky se ale od oficiální verze toho, co se stalo, liší. V očích americké veřejnosti jsou hrdinové. Ale vidí se tak i samotní vojáci?

Ulička slávy, USA 2016, drama, 108 min., režie: Ang Lee, hrají: Joe Alwyn, Kristen Stewartová, Chris Tucker, Garrett Hedlund, Vin Diesel a Steve Martin a další.

Kruhy

Nová DVD

Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl.

Kruhy, USA 2017, horor, 102 min., režie: F. Javier Gutiérrez, hrají: Vincent D´Onofrio, Laura Wigginsová, Johnny Galecki a další.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: