Lenka Nová & Michal Horáček: Čtyřicítka

Nová alba

FOTO: Kudy kam

Na nové album si talentovaná zpěvačka Lenka Nová nechala napsat písničky od svých hudebních přátel. Texty napsal Michal Horáček a tematicky je věnoval generaci čtyřicátníků. Na ty ostatně cílí album jako celek.

 

Two Door Cinema Club: Gameshow

Nová alba

FOTO: Parlophone

Čtyři roky čekali fanoušci severoirské formace Two Door Cinema Club na novou, v pořadí třetí desku. Dočkali se na ní vlídného indie rocku, kterým se formace před šesti lety prosadila již na debutovém počinu.

 

Kings Of Leon: Walls

Nová alba

FOTO: RCA

Americká formace Kings Of Leon pokračuje na svém sedmém studiovém albu v jakémsi rozjímání nad rockovou hudbou. Dokázala opět vymyslet zdařilé a neotřelé melodie i velmi emotivní hudební stopy. Rozhodně to ale není nejsilnější kolekce v její diskografii.

 

Tom Chaplin: The Wave

Nová alba

FOTO: Island

Tom Chaplin je zpěvák, pianista a kytarista vynikající britské kapely Keane. Ta má momentálně pauzu, a tak se rozhodl vydat sólový debut v podobě kolekce The Wave. Je na ní sofistikovaný pop tak, jak ho má Chaplin rád.

 

JoJo: Mad Love

Nová alba

FOTO: Atlantic

Americká zpěvačka JoJo byla v polovině takzvaných nultých let považována za velký talent. Po svém druhém albu se ale na deset let odmlčela. Nyní se vrací se třetí kolekcí, na které se představuje v duchu převážně průměrného r’n’b.

 

Kaiser Chiefs: Stay Together

Nová alba

FOTO: archív kapely

Britští Kaiser Chiefs už asi mají silná léta své kariéry za sebou, nicméně ani na nové desce Stay Together nevykazují znaky přílišné opotřebovanosti. Spojili rock s popem, více se přiklánějí k tomu druhému a nabízejí i slušné melodie.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: