Ve Vizovicích vystoupí Chinaski, Tomáš Klus, Mandrage, Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Vladimír Mišík, Jiří Schmitzer, Ewa Farná, Anna K., Visací zámek, Horkýže Slíže, Xindl X, UDG, Desmod, Lake Malawi a samozřejmě i domácí Fleret a Kosovci.

Nechybí soutěž v pojídání švestkových knedlíků s moderátory Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem a doprovodný program Trnkobraní zahrnuje také vystoupení stand-up komiků Ivy Pazderkové a Miloše Knora, divadelní představení pro děti i dospělé, dětský koutek a folklorní program v ulicích města Vizovice, který se letos bude konat v sobotu. Jelínkův biograf navíc v areálu nabídne filmy Krásno, Hodinový manžel nebo Probudím se včera.

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

FOTO: Jan Handrejch, Právo

„Na Trnkobraní se těším doslova jak trnka na sklizeň. A ovoce je navíc lidskému organismu velmi prospěšné v jakékoli podobě!“ řekl Tomáš Klus, který vystupuje v jeden víkend na obou festivalech.

Na Okoři navíc uvidíte také Chinaski, Michala Hrůzu, Mira Žbirku či Anetu Langerovou.

Zpěvačka Aneta Langerová

FOTO: Milan Malíček, Právo

Vstupenky na Vizovické Trnkobraní jsou v síti Ticketstream jako permanentky na oba dny do dne před akcí za 630 korun, 340 na pátek a 390 korun na sobotu. Na místě bude permanentka stát 750 korun, lístky na pátek 390 a na sobotu 460 korun, připraveny jsou slevy pro děti do 6 a 12 let. Lístky na Okoř jsou vyprodané.