Gummerová se už nějakou dobu objevuje především v seriálech, ale dosáhnout věhlasu své matky se jí nepodařilo ani v nejmenším. Snad jí pomůže role reportérky v dramatu Aarona Sorkina, kde si zahrají také Rosemarie DeWittová a Patton Oswalt.

Jinak hrála třeba v seriálu Gigantic a hostovala v seriálu Smash. Z celovečerních filmů lze jmenovat Margin Call a Frances Ha. Také její sestra Mamie Gummerová se pokouší o hraní.

 

Jack Nicholson ve skvělém nekomerčním snímku O Schmidtovi

FOTO: fotobanka Profimedia

Režisér David Dobkin chystá film The Judge pro studio Warner Bros. a chce získat vybíravou hvězdu Jacka Nicholsona pro roli nemocného otce Roberta Downeyho Jr.

Downey by hrál úspěšného právníka, který přijíždí do rodného městečka kvůli pohřbu matky a zjistí, že jeho otec trpící Alzheimerovou chorobou je možná zapleten do vraždy. Film by měl být něco mezi dramatem a komedií a bude řešit zločin i rodinné vztahy.

Downey má momentálně dost času a na roli se těší, ale Nicholson je podle amerických médií poměrně nevrlý a nerad pracuje. Od roku 2003 se nechal přemluvit už jen na tři filmy. Jednu roli prý vzal až tehdy, když ho osobně přemlouvali Leonardo DiCaprio a Martin Scorsese.