Osm pořadů z nabídky ČT se umístilo mezi nejsledovanějšími programy toho večera.  Silvestrovské vydání Všechnopárty si nenechalo ujít 2,043 miliónu diváků, uvedla ČT.

Pořad se vysílal před desátou hodinou. Na konkurenční Nově v tu chvíli běžel film Ženy v pokušení, na Primě pořad Partička.

"Musím se přiznat, že jsem velmi překvapený, protože bych čekal, že diváci budou chtít na Silvestra nějakou megashow a ne téměř komorní sešlost se třemi hosty," komentoval pro ČT úspěch pořadu moderátor a držitel cen TýTý Karel Šíp. Do svého pořadu přizval jako hosta mj. Karla Gotta.

Za Všechnopárty se umístil pořad Do roka a do dna, který si nenechalo ujít 1,671 miliónu diváků. Na třetí příčce skončily Zázraky přírody, na něž se dívalo 1,509 miliónu diváků.

Všechny tyto pořady skončily co do počtu diváků s lepším výsledkem než nejúspěšnější silvestrovský program Novy, komedie S tebou mě baví svět. Tu si nenechalo ujít 1,22 miliónu diváků, což představuje podíl 32 procent. Zhruba stejně lidí vidělo i Silvestrovské Televizní noviny. Prima zatím data nezveřejnila, uvedla ČTK.