Langerová si na léto naplánovala celou řadu koncertů na festivalech, městských slavnostech a připravuje i několik samostatných vystoupení pod širým nebem. Na některých akcích vystoupí s akustickým programem a již tradičně také otevře Kavárnu Potmě.

Z větších festivalů Aneta navštíví třeba Film festival Zlín, kde vystoupí 3. června v rámci Dne Českého rozhlasu. Ve stejný den se představí na Zámostí v Třebíči, zahraje i na Musicfestu v Přeštěnicích (8. 7.), na Benátské noci na Malé Skále (30. 7.) nebo na Trnkobraní ve Vizovicích (19. 8.). Během léta také třikrát zavítá na Slovensko. Pro některá vystoupení Aneta upravila svůj repertoár do akustické podoby.

„Obsazení bude až na výjimky stejné, jediný rozdíl je v tom, že celý repertoár vyznívá více písničkově, jako bych si sedla ke klavíru nebo ke kytaře a všechny písně zazpívala sama. Od toho se to odráží, takže mě sem tam doprovodí pouze piano s houslemi, někde se připojí i bicí, basa a kytary. Je to fajn, moc mě to baví, protože tato verze koncertů dává každé písní a jejímu obsahu velký prostor pro samotné sdělení. Tudíž je to daleko víc osobní a záleží velmi na výrazu zpěvu. Učím se na tom něco, co jsem zatím neměla moc možnost vyzkoušet tak naplno a to jest výraz,” říká Langerová.

Během letních vystoupení zazní nejen písně z posledního alba Jsem, ale dojde na průřez celým Anetiným repertoárem.