Hlavní hvězdou jsou angličtí Muse patřící mezi přední představitele indie scény. Postupem času se vypracovali na jednu z nejorigálnějších ostrovních kapel. Už před Muse se však představí americká zpěvačka a herečka Juliette Lewisová, která se prosadila v punkově znějících The Licks a týž den zazpívá i nestor amerického politického hardcore punku Jello Biafra s novou kapelou Guantanamo School Of Medicine a zahrají představitelé crossoveru spojujících punk s metalem Suicidal Tendencies nebo mladí Evergreen Terrace.[celá zpráva]

Punkový bude především poslední den festivalu, závěr sice patří z trip-hopu vzešlé Morcheebě, k níž se vrátila Skye, ale před ní vystoupí jedni z nejvýraznějších představitelů amerického skate punku NOFX. Jejich zpěvák a baskytarista Fat Mike je jednou klíčových postav scény, protože vede vydavatelství Fat Wreck Chords. I NOFX patří mezi kapely kritizující americkou společnost, i když ne tak tvrdě jako Biafra.

Koncert kalifornských NOFX vystoupení předznamená koncert populární kanadské punkrockové formace Billy Talent, které byla do programu přidána na poslední chvíli a která své kvality naposled ukázala na konci června, když hrála před Green Day. Na stejné scéně se objeví i angličtí Gallows, hrající hard core punk a slovenští punkoví komici Horkýže slíže.

Na své si ale přijdou i milovníci elektroniky a tanečních rytmů. Už v sobotu zahraje přední přestavitel trip hopu Tricky a poté Prodigy spojující elektroniku s nabroušenými kytarami. Prostor dostanou i dubem ovlivnění Dreadzone i metalový Skindread ale taky obnovení Skunk Anansie.