Plant uvedl, že tyto spekulace jsou "frustrující a směšné". Na žádné turné nepojede nejméně dva roky poté, co skončí aktuální šňůra ke zdařilému a cenou Grammy ověnčenému albu Raising Sand, které vydal s americkou country zpěvačkou Alison Kraussovou. Recenze zde

"Pokud by si někdo kupoval online lístky na takové koncerty, kupuje si falešné lístky," píše se v tiskovém prohlášení, které Plant vydal. Zpěvák dodává, že "přeje Jimmy Pageovi, Johnu Paulu Jonesovi a Jasonu Bonhamovi (syn bývalého bubeníka Led Zeppelin) úspěch s jejich budoucími projekty."

Page, Bonham a Jones jamují

Trojice Jimmy Page, John Paul Jones a Jason Bonham se přes léto scházela ve studiu a pracovala na nových nápadech. Plant s nimi ale nikdy nezpíval a o turné nemluvil.

"V této chvíli vím jen tolik, že mě strašně baví s nimi jamovat a začít pracovat na něčem novém," uvedl Bonham. "Když přijdu do studia, na nic se neptám. Když zavolají, abych přišel hrát, užívám si každou chvilku. Ať už to skončí jakkoliv, dostat šanci jamovat s těmihle lidmi je pro mě fenomenální věc. O tom jsem snil," dodal pro BBC.

V prosinci minulého roku odehráli legendární Led Zeppelin koncert v londýnské O2 Aréně. Vystoupení vyvolalo doslova hysterii. O právo koupit si lístek na "zepelíny" museli fanoušci losovat. Aby se zabránilo pokoutním obchodům, požadovali organizátoři koncertu po lidech identifikaci.