Populární seriál, který se opakovaně vysílal i v České republice, se natáčel v letech 1990 až 2000. Původně sledoval osudy středoškoláků z bohatých rodin, později zachycoval jejich příběhy během vysokoškolských studií i po vstupu do života dospělých.

Blondýnka Jennie Garthová, které je nyní 36 let a má tři dcery, hrála od prvního dílu v Beverly Hills 90210 jednu z hlavních postav a v seriálu jako jedna z mála vydržela po celých deset let. Její Kelly Taylorová prošla za tu dobu mnoha proměnami - od třídní krásky, přes narkomanku až po sociální pracovnici; musela se mimo jiné vyrovnávat s popáleninami, přerušením těhotenství i znásilněním.

Zmítala se přitom v milostném trojúhelníku se dvěma hlavními mužskými postavami Dylanem McKayem, kterého hrál Luke Perry, a Brandonem Walshem v podání Jasona Priestleyho.

Nyní se z Kelly stane poradkyně pro volbu povolání na její alma mater, informuje časopis Hollywood Reporter. Podle něj však půjde o jednu z vedlejších postav, která se nebude na obrazovkách objevovat pravidelně.