Do prvního dílu si moderátoři pozvali missku a moderátorku zpráv Renátu Czadernovou a kouzelníka Pavla Kožíška s asistentkou. Chvílemi se ale zdálo, že by si klidně vystačili sami, jejich vzájemné špičkování na hranici vulgarity bylo možná zábavnější než samotní hosté.

Humor této dvojice je sice předvídatelný, ale funguje. Na Czadernovou útočili naivními, zato přesně zacílenými vtipy.

„Tam jste byly normálně jako oblečený?“ ptali se modelky na průběh castingu na moderátorku zpráv. I opakování otázky „A dala bys mi pusu?“ vyznělo vtipně a když ji Genzerovi bez problémů dala, Suchánek to výstižně a suše okomentoval: „No, je to fakt modelka.“

Show s kouzelníkem už nebyla tak třeskutá, snad i proto, že muž středního věku není tak snadným cílem jako mladičká misska. Pár fórů se ale povedlo, třeba když probírali kouzlo zmizení lidí. ("Živé lidi děláte? Vy jste dělali Pitra, ne?").

Nevyhnutelně došlo i na klasické genzerovsko-suchánkovské nechutnosti. „Ta jeho  plíseň na nohách, to už je skoro zvíře,“ zahlásil Suchánek, ale od něj to tak nějak sedne.

Pronáší podobné průpovídky tak nenuceně, že se snad i největší škarohlíd alespoň ve skrytu trochu pousměje. Talk-show Mr. GS tak plně splnila očekávání, jaké na ní divák mohl klást. Nic pro intelektuály, ale také žádná nuda.