Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Anna Basiková, Novinky

Žena z trucu vlezla do popelnice, manžel zavolal městskou policii

Nevšední případ zaměstnal ve středu večer městské strážníky v Olomouci. Zavolal jim starší muž, že jeho manželka vlezla do popelnice, je podnapilá a nechce z ní vylézt.

Ilustrační foto Foto: Anna Basiková, Novinky
Žena z trucu vlezla do popelnice, manžel zavolal městskou policii

Právo ve čtvrtek o případu informoval mluvčí městské policie Petr Čunderle. Muž volal strážníkům na operační středisko krátce po 20. hodině. „Do telefonu sdělil, že jeho manželka vlezla do popelnice na ulici Jílová, je podnapilá a nechce z ní vylézt. Zároveň také žádal o její umístění na protialkoholní a záchytnou stanici,“ uvedl mluvčí.

Po příjezdu na místo podle něj strážníci zjistili, že se jedná o „známé firmy“. Dvojice již stála vedle kontejneru. „Jak muž, tak žena přitom jevili při rozhovoru se strážníky známky mírné podnapilosti,“ konstatoval Čunderle.

Na dotaz hlídky, co ženu vedlo k tomu, že si vlezla do modrého kontejneru na papír, odpověděla, že se s manželem pohádala a z trucu si tam vlezla, aby donutila muže mít o ni starost.

„Její choť však starostlivě zavolal na tísňovou linku městské policie, než aby svojí ženě pomohl z kontejneru. Vzhledem k tomu, že nedošlo k poškození majetku a nebyl nutný převoz dvojice k vystřízlivění, obešla se věc bez dalšího řešení ze strany strážníků,“ doplnil mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků