Hlavní obsah
Ve Foerstrově ulici v Olomouci vypadl muž ze třetího patra. Foto: ZZS Olomouckého kraje

V Olomouci vypadl z okna starší muž, zemřel na místě

Krátce po čtvrteční sedmé hodině večer zaznamenali záchranáři tísňové volání o pádu staršího muže z okna. Do příjezdu sanitky operátor společně s lidmi na místě nehody prováděl po telefonu asistovanou resuscitaci. Záchranářům na místě se však muže nepodařilo oživit. Podle policie se jedná o šestaosmdesátiletého seniora.

Ve Foerstrově ulici v Olomouci vypadl muž ze třetího patra. Foto: ZZS Olomouckého kraje
V Olomouci vypadl z okna starší muž, zemřel na místě

„Muž utrpěl velmi vážná zranění postihující více části těla a následkům svých zranění na místě podlehl,“ uvedl tiskový mluvčí olomoucké záchranné služby Zdeněk Hošák.

Policisté se v současné době případem pádu muže ze třetího patra zabývají a podle informací policejní mluvčí z Olomouckého kraje Ireny Urbánkové se jedná o šestaosmdesátiletého muže.

„Při dosavadním šetření nebylo zjištěno, že by k pádu došlo cizím zaviněním,“ uvedla Urbánková. Vzhledem k tragické smrti a s ohledem na rodinné příslušníky nebude police zveřejňovat bližší informace.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků