Hlavní obsah

V Kdyni ubodal muž vietnamskou prodavačku

V Kdyni na Domažlicku byla v sobotu dopoledne zavražděna vietnamská prodavačka. Po neznámém pachateli ve věku 35 až 40 let policie pátrá.

V Kdyni ubodal muž vietnamskou prodavačku

Vražedný útok byl spáchán v sobotu krátce po jedenácté hodině v prodejně na Náměstí č. 156 ve Kdyni. Dosud  neznámý muž v zadní místnosti obchodu ubodal šesti ranami do hrudníku a břicha čtyřicetiletou provozovatelku  prodejny. 

Pachatel ženě vietnamské národnosti způsobil neznámou zbraní zranění, kterým na místě podlehla. Přivolaný lékař konstatoval smrt a byla nařízena soudní pitva.

Policisté případ šetří jako trestný čin vraždy. Sestavili portrét pravděpodobného pachatele. Jedná se o muže evropského typu, robustní postavy, stáří 35-40 let, výšky 185-190 cm, který má kulatý obličej a světle hnědé vlasy střižené na ježka. Muž, který mluvil česky bez přízvuku, měl na sobě tmavě modrou letní košili s krátkým rukávem a límečkem. Vzadu přes lopatky byly na košili dva vzorované pruhy světlé modré barvy. Košili, která byla vepředu zakrvácená, měl muž volně přes světlé kalhoty.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků