Hlavní obsah

Řidička srazila desetiletou dívku přebíhající na červenou, od nehody ujela

Pražská policie pátrá po řidičce světlého vozu, která v polovině dubna srazila v Hostivaři desetiletou dívku. Ta šla přes přechod na červenou. Záchranná služba dívku po střetu, od kterého řidička ujela, převezla do nemocnice.

Řidička srazila desetiletou dívku přebíhající na červenou, od nehody ujela

Nehoda se stala již 19. dubna v křižovatce ulic Průmyslová, Hornoměcholupská a Hostivařská, policie o ní ale informovala teprve nyní.

"Neznámá řidička řídila nezjištěné vozidlo světlé barvy po ulici Průmyslová, a když vjížděla na světelný signál 'Volno', nepřizpůsobila rychlost vozidla okolnostem a střetla se s nezletilou dívkou přebíhající přes přechod pro chodce na červený signál 'Stůj'," konstatovala mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Dívka po nehodě upadla na silnici před vozidlo, nicméně vstala a s kamarádkou odběhla na tramvajový ostrůvek. Řidička dívce neposkytla pomoc, nepřivolala policii a od nehody ujela. Ze záběrů průmyslové kamery je jen vidět, že se sraženou dívkou přes okénko vozu komunikovala.

"Dívku převezla záchranná služba do nemocnice, kde zůstala hospitalizována. Jakékoliv informace k této události přijmou policisté na tísňové lince 158," uzavřela Rösslerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků