Hlavní obsah
 

Řidičák nemám, jezdím si jen tak, vysvětloval opilý šofér BMW let z objezdu

S krvavým zraněním hlavy odvezla záchranka do nemocnice řidiče BMW a jeho spolujezdce v Brně, kde vozidlo vyletělo ve vysoké rychlosti z kruhového objezdu. Než auto skončilo v trávě na střeše, cestou ještě vrazilo do lampy veřejného osvětlení, značky a plotu. Šofér policii přiznal, že řidičák nikdy neměl a „jezdí si jen tak”. Nadýchal přes tři promile.

 
Řidičák nemám, jezdím si jen tak, vysvětloval opilý šofér BMW let z objezdu

Nehoda se stala v noci na pátek na kruhovém objezdu v brněnské části Chrlice.

Krátce po havárii tudy projížděla hlídka městské policie.  „V hustém dýmu rozpoznala dva zraněné muže. Měli krvácející poranění hlavy, a tak strážníci hned přivolali zdravotníky a prostřednictvím operačního střediska vyrozuměli i policisty a hasiče,” informoval v neděli o případu mluvčí strážníku Pavel Šoba.

Vedle leželo v trávě BMW, které skončilo obrácené na střechu. Z vozidla se podle mluvčího silně kouřilo a z podvozku šlehaly plameny.

Havarované BMW v Brně skončilo na střeše

Foto: MP Brno

„Zranění muži potvrdili, že tímto autem přijeli a při nehodě na kruhovém objezdu prý ve vysoké rychlosti vylétli ze silnice. Tomu nasvědčovala poškozená lampa veřejného osvětlení a poničené dopravní značení i plot tamního areálu,” zmínil mluvčí.

Za volantem byl 33letý muž, který hlídce podle Šoby přiznal, že nikdy neměl řidičský průkaz a „jezdí si jen tak“.

Řidič BMW v Brně nadýchal přes tři promile

Foto: MP Brno

Případ si převzali státní policisté, kteří šoférovi naměřili při dechové zkoušce 3,12 promile. „Oba zraněné muže zdravotníci na místě ošetřili a sanitka je převezla do nemocnice,” dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků