Hlavní obsah

Při nehodách u Prahy zemřeli v noci tři lidé

Dvě tragické nehody, při kterých zemřeli celkem tři lidé, vyšetřují od sobotní noci policisté na Praze východ. Při havárii osobního vozu u Mochova zemřeli dva muži, další muž pak zemřel při havárii osobního vozu u Máslovic.

Při nehodách u Prahy zemřeli v noci tři lidé

K první nehodě vyjížděli policisté, hasiči a záchranáři okolo půl dvanácté večer. Na silnici nižší třídy u Mochova na Praze východ havaroval řidič fordu, který ze zatím neznámých příčin vyjel mimo silnici a narazil čelně do stromu.

„Po příjezdu složek IZS na místo nehody bylo zjištěno, že jsou ve vozidle zaklíněni dva muži bez známek života. Přivolaný lékař u nich konstatoval smrt,” uvedl na místě mluvčí hasičů Petr Svoboda.

Řidič ze zatím neznámých příčin vyjel mimo silnici a narazil čelně do stromu.

Foto: jap, Novinky

Silnice byla obousměrně uzavřena. Těla obou mužů museli složitě vyprošťovat hasiči.

O několik desítek minut později došlo k další tragické nehodš na okraji Máslovic. I tam vyjel řidič s osobním vozem mimo silnici. Při nehodě zemřel jeden člověk. Policisté museli silnici vedoucí do místní části Na Dole uzavřít.

Okolnostmi obou tragických nehod se nyní zabývají policisté s kriminalisty.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků