Hlavní obsah
Po srážce dvou osobních aut v Otrokovicích na Zlínsku zemřela mladá žena. Foto: Policie ČR

Přejel v Otrokovicích do protisměru a smetl auto. Mladá spolujezdkyně zemřela

Mladá žena zemřela po dopravní nehodě, ke které došlo v pondělí večer v Otrokovicích na Zlínsku. Další tři lidé utrpěli těžká zranění, jeden člověk byl zraněn lehce.

Po srážce dvou osobních aut v Otrokovicích na Zlínsku zemřela mladá žena. Foto: Policie ČR
Přejel v Otrokovicích do protisměru a smetl auto. Mladá spolujezdkyně zemřela

„Třiadvacetiletý řidič vozidla Seat jel podle dosud zjištěných informací vysokou rychlostí po ulici Objízdná v Otrokovicích ve směru od kruhového objezdu k ulici Nadjezd. Vozidlo dostalo smyk a přejelo do protisměru, kde se čelně střetlo s projíždějícím osobním vozem Škoda Octavia, které řídil sedmadvacetiletý řidič,“ uvedla mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.

Řidiči obou vozidel utrpěli těžká zranění. Těžké zranění utrpěla i pětadvacetiletá spolujezdkyně ve škodovce a spolujezdkyně stejného věku v seatu, která seděla na zadním sedadle. „Ta bohužel svému zranění po příjezdu do nemocnice podlehla,“ řekla Kozumplíková.

Po srážce dvou osobních aut v Otrokovicích na Zlínsku zemřela mladá žena.

Foto: Policie ČR

Lehké zranění utrpěl čtyřiadvacetiletý spolujezdec ze seatu. Dechová zkouška u řidiče auta byla negativní, u druhého řidiče ze škodovky ukázal displej přístroje hodnotu 0,37 a 0,34 promile. Předběžná škoda na obou vozidlech se vyšplhala na sto devadesát tisíc korun.

„Veškeré další okolnosti, rozsah zranění a průběh dopravní nehody šetří dopravní policisté společně s kriminalisty,“ uzavřela Kozumplíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků