Hlavní obsah

Pražský strážník se zastřelil v zaparkovaném autě

Pražská policie vyšetřuje úmrtí strážníka, který zemřel ve středu v autě u služebny v Holešovicích. S největší pravděpodobností se zastřelil.

Pražský strážník se zastřelil v zaparkovaném autě

„V dopoledních hodinách jsme vyjeli k muži v Argentinské ulici, který utrpěl střelná poranění. S největší pravděpodobností spáchal sebevraždu,“ řekl Novinkám mluvčí policie Jan Daněk.

Podle informací Novinek byl muž nalezen v zaparkovaném autě nedaleko služebny. „Na místo vyjel lékař i posádka záchranné služby. Muž ale utrpěl natolik závažná poranění, že už mu nemohli pomoci. K události byl následně povolán koroner,“ uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Strážník spáchal sebevraždu v autě

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

„V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že došlo k tragické události. Okolnosti úmrtí strážníka, který byl ve službě, nyní prověřují orgány činné v trestním řízení. Další podrobnosti k dané věci nemůžeme sdělovat,“ konstatovala mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Strážník spáchal sebevraždu v autě

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků