Hlavní obsah
Speciální vozidlo pro odvoz opilců (ilustrační foto) Foto: MP Praha

Polonahá žena ležela před brněnskou hernou, pak pózovala strážníkům

Na záchytku odvezli v sobotu odpoledne brněnští strážníci opilou ženu středního věku, která ležela svlečená před hernou v městské části Komárov. Strážníci jí nabízeli deku na zakrytí, žena ovšem před nimi nejprve začala pózovat a pak začala být agresivní. Informoval o tom mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Speciální vozidlo pro odvoz opilců (ilustrační foto) Foto: MP Praha
Polonahá žena ležela před brněnskou hernou, pak pózovala strážníkům

Žena ležela před hernou pouze v kalhotkách a osobní věci měla poházené kolem sebe. Strážníky na ni upozornili náhodní chodci.

„Hlídka ženu středního věku skutečně našla ležet na zemi jen několik metrů od frekventované silnice v ulici Hněvkovského,“ sdělil Ghanem.

Strážníci ženě přinesli ze služebního auta deku a požádali ji, ať se zakryje nebo oblékne do svého oblečení. „Místo toho začala své tělo demonstrativně vystavovat, pokoušela se o svůdné pózy a strážníky několikrát varovala, že pokud ji nenechají být, půjde to říct své mamince,“ popsal Ghanem.

Na záchytku musela v poutech 

Strážníci se ženu snažili uklidnit, ta prý však byla stále agresivnější, až začala kolem sebe kopat a šermovat pěstmi. „Jednoho ze strážníků se pokusila udeřit, a tak nakonec skončila v poutech,” uvedl mluvčí městské policie.

Ženu, která byla „silně podnapilá”, hlídali strážníci i v přivolané sanitce. „Pouta jí sundali až poté, co si ji na záchytné stanici převzal lékař. Případ předávají kvůli opakovanému neuposlechnutí zákonných výzev do správního řízení,“ dodal Ghanem.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků