Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Pohřešovaný taxikář se ozval rodině, odjel do Francie

Hledaný devětadvacetiletý taxikář Miloš Novák, po kterém od úterý pátrali policisté, se v noci na sobotu ozval svým blízkým a sdělil, že odjel do Francie. Detektivové tak okamžitě prostřednictvím Interpolu začali ověřovat jeho totožnost. Sdělila to policejní mluvčí Hana Jeřábková.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Pohřešovaný taxikář se ozval rodině, odjel do Francie

"V současné chvíli tedy ještě nemáme oficiálně potvrzeno, že se skutečně jedná o pohřešovaného muže, ale s největší pravděpodobností tomu tak bude. To, proč odjel a nedal svým blízkým jedinou zprávu, bude předmětem dalšího prověřování. Hledaný by měl být zdráv a bez jakékoliv jiné újmy," dodala.

Novák pracoval v hlavním městě jako taxikář. Naposledy byl viděn v pondělí ráno v Praze 6 a od té doby o něm neměla jeho rodina žádné informace. Případ převzali detektivové, kteří vyšetřují nedávné vraždy tří taxikářů v Praze. [celá zpráva]

První vražda taxikáře, kterou detektivové vyšetřují, se stala počátkem letošního února. Tělo dvaačtyřicetiletého muže se našlo v zaparkovaném autě v Lužické ulici v Praze 2.

Další dvě vraždy přibyly v dubnu, mrtví taxikáři tentokrát leželi na polní cestě u Uhříněvsi. Pachatel či pachatelé vražd si řidiče vždy zastavili v centru Prahy a požádali o odvoz na okraj města. Policie v souvislosti s tím pak varovala řidiče taxíků před nebezpečím, které jim hrozí.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků