Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Patnáctiletá dívka se v Kladně ubránila zvrhlíkovi, který ji chtěl odtáhnout do křoví

Přepadení 15leté dívky vyšetřují policisté v Kladně. Neznámý násilník se ji ve středu snažil zatáhnout do křoví, dívka však použila pepřový sprej a muž utekl. Policie hledá jak pachatele, tak důležitého svědka.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Patnáctiletá dívka se v Kladně ubránila zvrhlíkovi, který ji chtěl odtáhnout do křoví

Incident se odehrál ve středu ráno, když šla dívka do školy, na náměstí Svobody. Zvrhlík vyskočil z křoví ve chvíli, kdy školačka procházela kolem restaurace, a snažil se ji za kabelku odtáhnout do křoví.

„Dívka křičela o pomoc, snažila se ze sevření vytrhnout a následně útočníkovi nastříkala do očí pepřový sprej. Násilník se poté, co se mladá žena tímto způsobem bránila, svalil na zem a dívku pustil,“ popsala v pátek mluvčí policie Michaela Nováková.

Napadení viděl asi 70letý muž, který dívce pomohl. Policie nyní potřebuje jeho svědectví a prosí, aby se ozval vyšetřovatelům na číslo 974 873 502. Samozřejmě přijme také další svědectví a informace o útočníkovi.

Pachatel byl ve věku asi 35let, bílé pleti, vysoký asi 195 cm, štíhlé postavy. Vlasy měl tmavě černé, načesané do stran, uprostřed hlavy měl pěšinku. Byl oholený a mluvil plynule česky. Oblečen byl do černého saka na knoflíky a černých společenských kalhot. Na nohou měl černé lesklé boty. V uchu měl sluchátko, které připomínalo handsfree na telefonování.

Kriminalisté případ prozatím vyšetřují jako trestný čin omezování osobní svobody, za který mu hrozí dva roky vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků