Hlavní obsah

Netrpělivá pacientka napadla svého lékaře

Netrpělivá 44letá pacientka napadla v úterý odpoledne v čekárně zdravotní ordinace v Hranicích na Přerovsku slovně a poté i fyzicky o rok staršího lékaře. Muž utrpěl zranění, která si vyžádají několikadenní léčbu.

Netrpělivá pacientka napadla svého lékaře

"Důvodem útoku bylo to, že lékař ženu okamžitě nepřijal. Dokončoval totiž činnost v ordinaci a ženu požádal o chvilku strpení,“ řekla Právu ve čtvrtek přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Agresorka podle ní k útoku použila ruce a nohy, kterými napadeného bila do hlavy, kopala do stehen a škrtila. Důsledkem útoku došlo také k roztržení řetízku z bílého zlata, který měl poškozený na krku. "Lékař utrpěl zranění s dobou léčení v délce sedmi až deseti dnů,“ uvedla mluvčí.

"Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení a žena je podezřelá z úmyslného trestného činu ublížení na zdraví,“ dodala Zajícová. Agresorce hrozí až dva roky vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků