Hlavní obsah
Při nehodě zemřeli čtyři lidé. Foto: Facebook/FTV Prima

Nehoda na Znojemsku má pátou oběť. Zemřelo těžce zraněné dítě

Pondělní nehoda na Znojemsku má už pět obětí. Ve Fakultní nemocnici v Brně zemřelo i těžce zraněné dítě, uvedlo zdravotnické zařízení. Je to nejtragičtější nehoda na českých silnicích od září 2015.

Při nehodě zemřeli čtyři lidé. Foto: Facebook/FTV Prima
Nehoda na Znojemsku má pátou oběť. Zemřelo těžce zraněné dítě

Tragická nehoda se stala u Pavlic na Znojemsku v pondělí odpoledne. Srazila se tři osobní auta. Na místě zemřeli čtyři lidé, vážně zraněné dítě převezli záchranáři do nemocnice.

Policie později uvedla, že nehodu zřejmě způsobil řidič auta, který předjížděl nákladní auto v nepřehledném stoupání přes plnou středovou čáru. Auto, které předjíždělo, bylo Audi A6 a mělo rakouskou poznávací značku. O život přišli při nehodě tři cestující z tohoto vozu, jedna spolucestující byla těžce zraněna.

V protijedoucím volkswagenu přišla o život mladá řidička, její dítě museli záchranáři přepravit s vážným zraněním do nemocnice. Lehce zraněn byl i řidič osobního auta, které jelo za volkswagenem a při nehodě do něj najelo.

Na úmrtí čtyřměsíčního dítěte upozornil server Blesk.cz. Ředitel Fakultní nemocnice v Brně Roman Kraus ČTK sdělil, že dítě zemřelo ve středu večer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků