Hlavní obsah

Muži v autě lákali malé dívky před pražskou školou na cukrovinky

Nepříjemný zážitek z cesty na cvičení si na začátku týdne odnesly školačky z jedné základní školy na Praze 8. Před školou jim neznámí muži v osobním voze nabízeli cukrovinky. Dívky ale utekly, otec jedné z nich nakonec případ ohlásil. Policie po mužích pátrá.

Muži v autě lákali malé dívky před pražskou školou na cukrovinky

"Přišel tatínek jedné z dívek, které šly odpoledne cvičit. Zastavilo u nich auto a někdo jim z něj nabízel cukrovinky. Dívky utekly, škola pak kontaktovala státní i městskou policii,“ řekl Novinkám ředitel Základní školy Burešova Jaroslav Šupka.

Incident se stal v úterý odpoledne. Krizový odbor radnice v Praze 8 ve spolupráci s městskou i státní policií vyzval rodiče i samotné děti k opatrnosti. Ve školách a školkách se objevilo varování.

„Na případu pracujeme. Muži jeli ve Fiatu Punto žluté nebo zlaté barvy. Žádáme veřejnost, aby lidé výskyt tohoto vozu nebo podezřelých mužů nahlásili na linku 158,“ řekla Novinkám mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Doplnila, že policie spolupracuje i s dalšími školami.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků