Hlavní obsah
Přibližná podoba násilníka vytvořená policií. Znáte tohoto muže? Foto: Policie ČR

Muž v Brně zatáhl ženu do lesa, kde ji znásilnil

Policie ve středu zveřejnila podobiznu muže, který je podezřelý ze znásilnění ženy v Brně, a požádala veřejnost o pomoc při pátrání. K incidentu došlo v polovině ledna, muž podle policie sledoval mladou ženu z autobusu a následně ji napadl.

Přibližná podoba násilníka vytvořená policií. Znáte tohoto muže? Foto: Policie ČR
Muž v Brně zatáhl ženu do lesa, kde ji znásilnil

Sedmadvacetiletá žena se nad ránem mezi čtvrtou a pátou hodinou 13. ledna vracela domů autobusem MHD. Když vystoupila v ulici Novolíšeňská u zastávky Bartákova, všimla si, že vystoupilo více lidí včetně muže, který ji o chvíli později napadl.

„Chytil ji za ruku a začal ji táhnout směrem do lesíka vedle chodníku. Přitom na ni mluvil něco ve smyslu, že se mu strašně líbí, že si jí všiml už v tom autobuse. Vzápětí pak ženu znásilnil,“ uvedla k případu policejní mluvčí Petra Hrůzová.

Podle popisu, který má policie k dispozici, se jednalo o zavalitého muže ve věku mezi 40 a 45 lety a vysokého přes 180, možná i 185 centimetrů. Jednalo se o světlý typ s krátkými světlými vlasy, na tváři měl strniště. Měl hrubší ruce, mohl by pracovat manuálně.

„Jakékoli informace vedoucí k tomuto muži prosím sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na bezplatnou tísňovou linku 158. Za pomoc kriminalisté předem děkují,“ uvedla Hrůzová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků