Hlavní obsah

Muž loupil na pumpě, za jeho zády mezitím přijel tankovat zákazník

Ostravští kriminalisté pátrají po muži, který ve čtvrtek 6. prosince s nožem v ruce vyloupil čerpací stanici v Lanové ulici. Obsluha mu vydala zhruba 35 tisíc korun. Naštěstí se přepadení obešlo bez zranění osob.

Muž loupil na pumpě, za jeho zády mezitím přijel tankovat zákazník

„Policii přivolala šestatřicetiletá zaměstnankyně čerpací stanice. Událost se stala ve čtvrtek dopoledne krátce před 11. hodinou,“ informovala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Muž si přišel pro peníze s nožem

Foto: Policie ČR

„Ze záznamu je patrné, že zatímco muž ve věku zhruba 30 let páchal protiprávní jednání, tak za jeho zády přijelo před budovu benziny vozidlo s jiným zákazníkem. Proto žádáme i tohoto svědka, aby policii kontaktoval,“ doplnila ještě Holčáková.

Policie hledá svědka loupeže

Video: Policie ČR

Pachatel měl být vysoký asi 180 centimetrů, s tmavýma očima a hnědými krátkými vlasy. Oblečený měl tříčtvrteční kabát nebo bundu černé či tmavomodré barvy a černé kapsáčové kalhoty. Na hlavě měl modrou kšiltovku s bílým znakem vepředu, na tváři měl textilii. Policie zahájila úkony trestního řízení, lupiči za zvlášť závažný zločin hrozí vězení až na deset let.

Policie přijme informace o lupiči, ale také o svědkovi na tísňovou linku 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků