Hlavní obsah
 

Čekal jsem vás, řekl policistům muž, který utekl revizorovi a spadl pod auto

Policisté vypátrali muže, který utekl v červnu v Brně revizorovi, načež vběhl do cesty autu. Nehoda se obešla bez zranění a muž z místa odešel, policie po něm pátrala. Kromě sankce za jízdu načerno ho čeká správní řízení kvůli nehodě.

 
Čekal jsem vás, řekl policistům muž, který utekl revizorovi a spadl pod auto

„Jen několik málo dnů trvalo pátrání po muži, který zadarmo jezdil městskou hromadnou dopravou. Okamžitě po zveřejnění výzvy se policistům přihlásili klíčoví svědci, kteří je pak rychle nasměrovali na stopu neznámého kaskadéra,“ sdělil v úterý mluvčí policie Petr Vala.

Policisté muže zadrželi u něj doma. „Dokonce se přiznal, že věděl, že ho usilovně hledají, a každou chvíli je očekával,“ zmínil mluvčí.

Podle svých slov by se býval přihlásil i sám, ale údajně nevěděl kde. Podle Valy mu nyní hrozí sankce ve správním řízení za nehodu.

Incident se stal na konci června, od té doby policie po muži marně pátrala a nedávno zveřejnila kamerový záznam. Na něm bylo vidět, jak revizor kontroloval cestující, až došel k černému pasažérovi. Oba muži pak chtěli na zastávce Semilaso vystoupit. Muž bez jízdenky však doslova vyskočil před projíždějící auto.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků