Hlavní obsah
 

Auto zůstalo po nehodě u Prahy viset ze strmého srázu

Osobní auto zůstalo v neděli po havárii u Psár na Praze-západ viset ze strmého srázu. Řidiče po vyproštění převezl vrtulník s vážným poraněním do nemocnice.

 
Auto zůstalo po nehodě u Prahy viset ze strmého srázu

Nehoda se stala krátce po půl třetí odpoledne mezi Psáry a Jílovým u Prahy. Řidič auta ze zatím neznámých příčin vyjel mimo silnici, kde se převrátil na střechu. Auto nakonec zůstalo viset ze srázu.

Přivolaní hasiči museli vůz nejprve zajistit pomocí popruhů, poté mohli vyprostit zaklíněného řidiče. „Jednotka muže vyprostila dveřmi. Hasiči si pomohli také hydraulickým vyprošťovacím zařízením,“ řekl Novinkám velitel zásahu.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Zraněného řidiče převezli záchranáři na fotbalové hřiště ve Psárech, odkud ho do nemocnice transportoval záchranářský vrtulník. Muž byl sice při vědomí, s ohledem na špatný zdravotní stav ale nebyl schopen dechové zkoušky na alkohol.

Podle svědků měl řidič vyrazit na cestu přímo z hospody. Potvrdit, případně vyloučit přítomnost alkoholu, tak musí lékaři, kteří muži v nemocnici odebrali krev.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků