Hlavní obsah
Z havarovaného vozu zbyl jen ohořelý vrak. Foto: HZS ZK

Auto začalo po nárazu do stromu hořet, řidiče vytáhli na poslední chvíli

O neskutečném štěstí může hovořit motorista ze Slovácka, který se svým vozem zřejmě kvůli mikrospánku narazil v noci na neděli do stromu nedaleko Hluku na Uherskobrodsku. Jeho vůz začal okamžitě hořet, řidič se nebyl schopný vyprostit z vozu. Pomohl mu taxikář se svým zákazníkem, kteří jeli zcela náhodou kolem a zraněného muže z hořícího vozu vytáhli.

Z havarovaného vozu zbyl jen ohořelý vrak. Foto: HZS ZK
Auto začalo po nárazu do stromu hořet, řidiče vytáhli na poslední chvíli

„Řidiče před uhořením zachránil taxikář se svým zákazníkem. Tímto činem skutečně uchránili lidský život, protože zanedlouho po vytažení řidiče z vozu bylo celé vozidlo v plamenech,“ informoval Roman Žemlička z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

krátce poté, co se řidiče vytáhli, vůz začal hořet.

Foto: HZS ZK

Neštěstí se stalo poblíž Hluku na Uherskobrodsku ve směru na Dolní Němčí, a to v 03:49. K uhašení plamenů byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Uherské Hradiště s jednou automobilovou stříkačkou.

„V době příjezdu jednotky zdravotníci ošetřovali zraněného řidiče. Vozidlo bylo celé v plamenech. Hasiči požár osobního vozu Škoda Felicia uhasili jedním vysokotlakým proudem vody,“ uzavřel Žemlička.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků