„V sobotu večer krátce před osmou hodinou havaroval na hlavním tahu v buchlovských kopcích třiadvacetiletý řidič motocyklu značky Suzuki. Jel směrem na Brno a zřejmě vlivem rychlosti nezvládl průjezd pravotočivé zatáčky,“ informovala v pondělí mluvčí policie Milena Šabatová.

Motorkář v Chřibech vyjel do protisměru, srážku s fordem nepřežil

„Na motorce dostal smyk, spadl na silnici a pak se strojem narazil do svodidel. Záchranáři řidiče převezli do nemocnice k ošetření. Nikdo jiný zraněn nebyl. Dechová zkouška u mladíka vyšla negativní,“ řekla Šabatová.

V Buchlovských vrších došlo k nehodě motorkáře také v sobotu dopoledne. „Řidič fabie se chtěl u autobusové zastávky mezi Buchlovicemi a Stupavou otočit zpět na Staré Město, protože přejel odbočku na obec Buchlovice. Chvíli vyčkal, až projede skupinka motorkářů jedoucí za ním, a ihned poté se začal otáčet. Přitom přehlédl pětašedesátiletého motorkáře, který jel v delším odstupu za skupinou motocyklistů,“ uvedla mluvčí.

Po nehodě skončil motocykl rozbitý na kusy

Dechová zkouška byla u mladíka negativní

FOTO: Policie ČR

Při střetu utrpěl motocyklista zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. U obou řidičů policisté alkohol vyloučili dechovou zkouškou.