Mezi zprávami, které jí chodí, se dokonce vyskytují i výhrůžky smrtí či zastrašování. Zahradníčková kvůli tomu zvažuje podání trestního oznámení. Týkají se totiž i jejích dětí. Píší, že vědí, kudy chodí samy do školy, a že by se jim po cestě mohlo něco stát.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Spousta lidí má potřebu to relativizovat. Dneska jsem dokonce četla, že jsem ho bodla sama. To je pro mě neskutečným způsobem vyčerpávající,“ naznačila Právu Zahradníčková, že celá situace jí připadá velice absurdní.

ČTĚTE TAKÉ
Šli po něm kvůli vyznání. Zveřejněna podoba útočníka, který v Praze pobodal muslima

„Já chápu, že ti lidé se tomu brání a nechtějí přijmout, že Čech je tohle schopný udělat muslimovi,“ dodala s tím, že to chápe i vzhledem k tomu, že nálady jsou teď v Evropě obrácené spíše proti muslimům.

 

Identikit útočníka 

 FOTO: Policie ČR

Na druhou stranu však jsou i lidé, kteří jí vyjadřují solidaritu a pomáhají pátrat po pachateli. Pražská policie totiž zveřejnila jeho identikit, který vytvořil sám napadený muž.

„Umí malovat, tak nakreslil jeho portrét a policie pak upřesnila, jak vypadal,“ sdělila Zahradníčková. Druhého pachatele útoku si nevybavuje.