„Nehoda se stala kolem 6:30 ve směru k dálnici D1 na 9,5. kilometru, bohužel s tragickými následky. Na místě je jeden mrtvý,” řekl Novinkám mluvčí policie Tomáš Hulan.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Těžká nehoda zablokovala Pražský okruh

„Posádky ošetřily čtyři lehce zraněné, kteří měli různé pohmožděniny na celém těle, poté byli převezeni do motolské nemocnice,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

Při nehodě zemřel polský řidič a čtyři lidé se zranili

Při nehodě zemřel polský řidič a čtyři lidé se zranili

FOTO: Jan Pečený, Novinky

„Všechna auta jela v jednom směru a žádné z nich nepřejelo do protisměru, nehoda se tudíž odehrála pouze ve směru na D1. Co se přesně stalo, ale zatím není jasné. Směr na dálnici D5 byl uzavřen jen kvůli záchranným složkám,“ doplnil Hulan.

Při nehodě zemřel polský řidič a čtyři lidé se zranili

FOTO: HZS Praha

Protože byla nahlášena hromadná nehoda, na místo vyjely tři sanitky, dvě auta s lékařem, inspektor provozu a přiletěl také vrtulník.

Jeden mrtvý a několik zraněných si vyžádala nehoda na Pražském okruhu

Jedno úmrtí a několik zraněných si vyžádala nehoda na Pražském okruhu.

FOTO: policejnidenik.cz

Zbytky jednoho z kamiónů včetně motoru jsou podle Hulana rozesety po celé komunikaci. Odstraňování následků nehody ze směru k D1 proto potrvá několik hodin.

FOTO: David Ryneš, Mapy.cz

Hasiči provedli protipožární opatření a nyní pracují na odstraňování následků nehody. K nehodě již dorazil speciální vyprošťovací kamión, který bude odtahovat havarovaná auta.

Při nehodě zemřel polský řidič a čtyři lidé se zranili

FOTO: HZS Praha

Policie odkláněla dopravu ve směru k D1 přes ulici Strakonická. Na objízdných trasách se tvořily kolony. Ve zprovozněných tunelech je povolena rychlost pouze 60 km/h.

Při nehodě zemřel polský řidič a čtyři lidé se zranili

Při nehodě zemřel polský řidič a čtyři lidé se zranili.

FOTO: HZS Praha