Soudce Pavel Trejbal uvedl, že důvody uvalení vazby jsou dva. Strach, že by žena uprchla, a možné ovlivňování svědků. Obviněná odmítá vypovídat.

Podle dobře informovaných policejních zdrojů Práva se žena již přiznala k činu před státním zástupcem a je téměř vyloučeno, že by se na činu podílel někdo jiný. Vše také nasvědčuje tomu, že žena jednala ve stavu laktační psychózy.

Obviněnou bude zastupovat  bude zastupovat advokát ex offo, vzhledem k majetkovým poměrům rodiny, která si vzala údajně na dům několikamiliónovou půjčku.

Matku zavražděných dětí rodina jejího druha nepřijala

Zavražděné děti našli kriminalisté v pátek v rodinném domě poté, co druh ženy přišel na policejní oddělení nahlásit nález. Až na místě pak našli policisté a záchranáři čtyři těla dětí.

Žena se pokusila spáchat sebevraždu, lékaři ji ale zachránili. Policisté ji po výslechu o víkendu obvinili z vraždy všech dětí. Pokud ji soud shledá vinnou, hrozí jí 15 až 20 let vězení, popřípadě výjimečný trest.

Žena je podle ošetřujícího lékaře v tak dobrém stavu, že je možné ji převézt do speciálního zařízení vězeňské služby.

Policie obvinila matku z vraždy dětí Zdroj: ČT24

Rodina se do Širokého dolu chystala přistěhovat, koupila si tam s partnerem dům a opravovali ho. Podle některých známých rodiny žena nezvládala péči o čtyři děti, zatímco její muž celé dny pracoval na statku u svých rodičů. [celá zpráva]