V reakci na to Kuchar počastoval členy senátu vulgárními výrazy, čímž se zřejmě vystavil dalšímu trestnímu stíhání. Ke znásilnění tehdy čtrnáctileté nevlastní dcery došlo podle pravomocného rozsudku v roce 2004 v Kralicích na Třebíčsku. 

Matka dívky odjela se svou kamarádkou na zábavu a dívka zůstala i se svým stejně starým přítelem doma. Kuchar je ale přistihl při provozování orálního sexu, což jej rozlítilo, chlapce vyhodil a po dceři požadoval to, co dělala svému příteli a chtěl si na ní vynutit i soulož. 

„Bránila jsem se, a tak se mu to nepovedlo. Pak mě shodil na zem, zmáčkl koleny a přinutil, abych ho uspokojila ústy,“ vypověděla již dříve dívka, jejíž výpověď označil soudní znalec za zcela věrohodnou. Kuchar se totiž bránil tím, že jde o pomstu jeho bývalé ženy, která si s dcerou znásilnění vymyslela. 

To měli dokázat i svědci, které obhajoba předvolala. Státní zástupkyně i soud ale jejich tvrzení neuvěřil. „Tvrzení svědků musíme považovat za ryze účelové,“ prohlásila státní zástupkyně. Soud se podivoval i nad tím, proč svědci vystoupili až nyní a ne u řádného procesu. Navíc výpověď poslední svědkyně se shodoval s výpovědí Kucharovy bývalé ženy. 

„Přišli jsme domů a ona seděla se svým přítelem v obýváku. Tvářila se tak nějak zaraženě,“ uvedla svědkyně k situaci po znásilnění. Oba mladí lidé se totiž dohodli, že o celé věci nikomu neřeknou a aby nebyli uplakaní, umyli si obličeje a snažili se tvářit, že k ničemu nedošlo. Kucharův advokát byl z rozhodnutí soudu rozčarovaný, v případě nutnosti se chce obrátit i na ústavní soud.