"Nic takového se nestalo, jsou to všechno nesmysly, nikoho jsem nikde nenachytala. Kvůli tomu, co z toho udělala média, se nebudu k celé věci vyjadřovat," řekla Právu ředitelka.

O dění ve škole byl informován náměstek primátora Antonín Kajgr (ODS), který má školství na starosti. "Rozhodně nemůže být řeč o souloži nebo něčem takovém. Pouze podle zpráv ze školy a hovoru s paní ředitelkou vím, že paní učitelku někdo údajně viděl s žákem, jak se objímají a dali si polibek, ani to ale není vyšetřováním policie potvrzené," uvedl Kajgr.

Také policie potvrdila, že osmatřicetiletá učitelka není viněna z pohlavního zneužití žáka. "Škola oznámila nevhodné chování učitelky, nyní budou znalci zkoumat, co ze za tím skrývá. Vyslechneme svědky a teprve pak by mohlo padnout nějaké obvinění. To je ale teď předčasné," uvedla mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Učitelka tělocviku a rodinné výchovy, která je z nevhodné náklonnosti k žákovi viněna, dala výpověď sama. "Není pravda, že ji paní ředitelka vyhodila na hodinu. Poté, co se ve škole rozkřiklo, že se nevhodně chová, dala po rozmluvě s ředitelkou výpověď sama. Teprve potom se vedení školy radilo s právníky a dalo oznámení na policii," řekl Právu Kajgr.