Hlavní obsah
S vozem od Emil Frey Select odjedete už zítra, počáteční investice je přitom 0! Foto: Emil Frey Select

Zánovní ojetý vůz na roční „operák“? S Emil Frey Select ho pořídíte snadno a rychle

Automobilový business v Česku se opět staví na nohy. Brzdami jeho rozjezdu ovšem mohou být nedostatečná nabídka vozů v důsledku stojících továren a omezené finanční možnosti kupujících. Emil Frey Select má řešení: operativní leasing pro ojeté vozy.

S vozem od Emil Frey Select odjedete už zítra, počáteční investice je přitom 0! Foto: Emil Frey Select
Zánovní ojetý vůz na roční „operák“? S Emil Frey Select ho pořídíte snadno a rychle

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select opět otevřel brány všech svých čtyř prodejních míst v Praze. Nemusíte ovšem jimi vůbec procházet, a přesto si můžete pořídit kvalitní ojetý vůz s certifikátem Emil Frey Select. Veškeré záležitosti můžete vyřídit i on-line.

Na stránkách emilfreyselect.cz najdete velký počet kvalitních a prověřených vozů z nejrůznějších kategorií. Každé auto je detailně nafoceno a navíc můžete prostřednictvím aplikací typu Skype, WhatsApp aj. vést videorozhovor s prodejcem a zjistit tak veškeré detaily o vozu včetně opotřebení jednotlivých částí. Následnou on-line komunikací doladíte vše potřebné od objednávky, přes pojištění, přihlášení až po fakturaci vozu. Pak už si jen vyzvednete váš nový ojetý vůz.

Foto: Emil Frey Select

Preferujete-li však osobní jednání, chcete-li si vůz vyzkoušet a vše vidět vše na vlastní oči, vyrazte do kterékoli ze čtyř prodejen Emil Frey Select. Ve všech jsou dodržována nejpřísnější hygienická opatření pro ochranu vašeho zdraví.

Nyní navíc nemusíte sáhnout pro patřičnou částku na nákup auta na váš bankovní účet, ojetý vůz od Emil Frey Select můžete mít nově i na operativní leasing. Tato nová služba financování vznikla ve spolupráci s importy značek Peugeot, Citroën, Opel a DS s leasingovou společností ALD Automotive. Vozy jsou pronajímány soukromým nebo firemním klientům na dobu 12 měsíců, maximální nájezd je stanoven na 20 000 km. Podmínky pronájmu se neliší od operativního leasingu pro nové vozy, např. zákonné a havarijní pojištění i servis jsou v ceně.

Foto: Emil Frey Select

Převážnou část nabídky vozů v programu Emil Frey Select tvoří značky Peugeot, Citroën, Opel a DS, jejichž je skupina Emil Frey oficiálním dovozcem do ČR.

Jedná se o vozy, které prošly detailní technickou přejímkou, a lze u nich tak garantovat nejen technický stav, ale také původ a počet najetých kilometrů. Auta, která takto získají náročnou certifikaci Emil Frey Select, jsou připravena dělat svému majiteli pouze radost.

Právě díky preciznímu a naprosto transparentnímu přístupu může Emil Frey Select poskytnout na certifikované automobily roční záruku, jež je v mnoha případech prodloužena dokonce na dva roky. A co víc, platí v rámci celé EU stejně, jako asistenční služba, jež je k těmto vozům rovněž nabízena.

Díky evropské velikosti skupiny Emil Frey je českým zákazníkům k dispozici obrovská flotila tzv. ročních vozů a aut s nízkým, či dokonce nulovým kilometrovým nájezdem. Stejně tak má spousta vozů nejvyšší úroveň výbavy a je k nim nabízena i možnost vrácení do 30 dní.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků