Hlavní obsah

Začít používat zemní plyn v domácnosti nebylo nikdy výhodnější

Motivační balíček RWE pro nové zákazníky obsahuje jednorázovou slevu až 1 100 korun na odebraný zemní plyn, nabídku odkupu individuálně postavené přípojky za 30 422 korun a slevu na plynový kotel Viessmann a jeho montáž v hodnotě 7 000 korun.

Začít používat zemní plyn v domácnosti nebylo nikdy výhodnější

Celý balíček benefitů může mít hodnotu až téměř 40 000 korun. Kampaň s názvem „Připojte se také“ je zároveň příspěvkem skupiny RWE ke zlepšování stavu životního prostředí. Kvalita ovzduší v našich obcích se zhoršuje a nemalou měrou k tomu přispívají právě zplodiny z lokálních topenišť na tuhá paliva. Zemní plyn v takových lokalitách pomáhá ozdravovat kvalitu ovzduší.

  V roce 2008 začala Skupina RWE nově dodávat toto komfortní a ekologické palivo do 11 tisíc domácností. Letošní nabídka je finančně ještě zajímavější. RWE věří, že osloví další tisíce domácností, kterým není lhostejné, jaký vzduch dýchají.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků