Hlavní obsah
Zonky.cz

Sedmdesát milionů korun od lidí pomohlo Čechům zlevnit drahé dluhy

Půjčky od lidí využívá stále více Čechů. Refinancují drahé úvěry, nakupují auta nebo vybavení domácnosti, půjčují si na vlastní projekty. Zonky má nízké úrokové sazby a věří i lidem, které banky neumí napasovat do tabulek.

Zonky.cz
Sedmdesát milionů korun od lidí pomohlo Čechům zlevnit drahé dluhy

Zonky (www.zonky.cz) přinesl do Česka půjčky od lidí ze světa, kde skvěle fungují už přes deset let. Takže nepřekvapí, že i u nás objem půjčených peněz stále stoupá. Celkem je to už víc než 160 milionů. A téměř polovina z této částky šla právě na refinancování, protože díky půjčce od lidí ušetří až desítky tisíc korun hlavně ti, kterým banky půjčují draze, pokud vůbec. OSVČ, matky na rodičovské apod.

Například Vladimír ze Zlína, který si vzal v bance půjčku na dobudování fotoateliéru, ušetří díky refinancování se Zonky celých 130 000 korun. Ve Zlíně má kromě ateliéru také autoškolu, takže pro svůj příběh s poptávkou tři sta tisíc získal nejen důvěru 109 investorů, ale i přátelský úrok 5,99 % - skoro o polovinu nižší, než původních 11,86 % v bance. A takových příběhů je celý stoh. Celkově už proto lidé refinancováním přes Zonky ušetřili milióny korun.

Foto: Zotify.cz

Proč mají půjčky od lidí takový úspěch? 

●    Půjčka se Zonkym je pohodlnější než v bance
●    Refinancování drahých úvěrů vám může ušetřit až desítky tisíc
●    Pokud máte úvěrů víc (kreditky, kontokorent…), Zonky vám propočte, kterých se zbavit
●    Půjčku můžete kdykoli splatit bez poplatků navíc
●    A stejně tak můžete bez poplatku vkládat i mimořádné splátky, splácení je flexibilní a všechno se pak samo přepočte

Naše služby jsou výhodnější, protože nemáme luxusní budovy, armádu zaměstnanců ani firemní auta. Když potřebujete půjčku, na našem webu (www.zonky.cz) jednoduše vyplníte základní údaje, pošlete dva doklady totožnosti a přidáte svůj příběh. Nás totiž nezajímají jen kolonky. Na rozdíl od bank nám záleží na tom, kdo jste a co umíte.

Věříme lidem, kteří chtějí něco dokázat

Podle vašich údajů stanovíme úrok - nejnižší je 3,99 %, průměrný okolo 10 %. Investory bude ale také zajímat, na co a proč si půjčujete. Jsou jich tisíce a je na vás, kolik z nich se vám podaří příběhem zaujmout. Průměrná výše půjčky je u nás zhruba 125 000 Kč a není výjimka, když jsou zafinancovány i během pár minut. Peníze pak máte na účtu v podstatě obratem. Výrazně rychleji i levněji než v bance.

Podobně, jako Uber kazí kšefty taxikářským kartelům, Zonky (www.zonky.cz) tlačí dolů ceny půjčených peněz. A nabízí taky alternativní způsoby posuzování žadatelů. Pro lidi, kteří do banky nepasují. A nespokojí se s tím, že něco nejde.

Vyzkoušejte naši úvěrovou kalkulačku na Zonky.cz (www.zonky.cz), kde najdete i podrobnosti. Napište naší šéfové na lucie.tvaruzkova@zonky.cz nebo zavolejte na naši linku péče o zákazníky - v pracovní dny od 8 do 18 h na 800 449 999. Zonky. Lidé půjčují lidem. Levněji a s klidem.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků