Hlavní obsah

Nový byt a dům 2009

V termínu od 26.2 – 1.3.2009 se uskuteční již 15. ročník veletrhu Nový byt a dům. Veletrh proběhne opět na výstavišti PVA Praha - Letňany. Tradičně budou v souběhu probíhat veletrhy Dřevostavby, Moderní vytápění a Aquaset. Nově se připojí výstava Moderní nábytek.

Nový byt a dům 2009

Symbolem souboru jarních veletrhů budou úspory v bydlení. Veletrh Nový byt a dům se soustředí především na sortiment stavebních hmot, izolačních materiálů a pevné části interiéru jako jsou okna, dveře a podlahové krytiny. Za výrobce oken a dveří jmenujme společnosti Stepan Bauer, Stavona, Šimůnek-okna a dveře, TVT-okna, Hogga, Vetos, Lomax, Have, Luex a řadu dalších.

Zajímavé novinky v oblasti stínící techniky naleznete na stánku společnosti Maron. Široké spektrum střešního prosklení nabídne firma Solára.

Již tradičně budou zastoupeni také podlaháři. S rozsáhlou nabídkou podlahových krytin se představí Parket atelier, dále Esco podlahy, KMD-plus a další.

Nebudou chybět ani společnosti z oblasti stavebních materiálů v čele s firmami jako Wienerberger, Xella, Heluz, KM Beta, Dobiáš, Dennert, Betonové stavby a Sika.

Připraven je také zajímavý doprovodný program, který se ponese v duchu nízkoenergetického bydlení. Proběhne přehlídka moderních stavebních materiálů. Zde vybudují přihlášené firmy stěnu s průřezem, která bude ilustrovat použitý stavební materiál. V rámci stanoveného harmonogramu by poté zástupci firem fundovaně pohovořili o svém artiklu a vyzdvihli jeho přednosti.

Za pozornost bude určitě stát i soubor přednášek od odborníků ze sdružení Centrum pasivního domu.

15. ročník veletrhu Nový byt a dům bude navíc doplněn o výstavu Moderní nábytek. Zde dostanou prostor i společnosti, které se zabývají vybavením interiérů. Cílem je, aby se návštěvník veletrhu mohl inspirovat komplexně.

Věříme, že naše veletrhy, které otevírají stavební sezonu 2009, se stanou inspirací pro stavby či rekonstrukce Vašich domovů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků