Hlavní obsah
foto: SodaStream

Nesnáším sociální sítě

Dobrá, přiznávám, je to hodně osobní a nejspíš si za to můžu sama, ale já ten vztek někde vypustit prostě musím!

foto: SodaStream
Nesnáším sociální sítě

Honza, tedy můj muž, mě v pátek vytočil do nebe a na pěkně dlouho mi otrávil facebook. A přitom šlo o úplnou pitomost – o sodovku. Po obědě mi povídá, hele, Háto (říká mi Háto, i když ví, jak mě to štve), udělej sodovku… a že má žízeň a dal by si svoji oblíbenou Retro Kolu. A já, káča pitomá, jdu jak ovce, protože proč bych mu neudělala radost, že jo. Mohlo mě napadnout, že mě natáčí? Já myslela, že si prohlíží fotky na telefonu. Ano, přiznávám, jsem tak trochu kopyto. A Honza to samosebou ví.

Soda Stream používáme denně několikrát, máme ho už přes rok, a já se prostě dodneška pořádně nenaučila, jak se vlastně má ta láhev do toho výrobníku sodovky našroubovat. Většinou to zvořu a Honza to pak namistrovaně udělá sám během vteřiny. A v pátek zase – já se prostě do toho závitu nemohla trefit. Zkoušela jsem to jednou rukou, druhou, koukala jsem na ten závit zespodu jak husa do flašky, samozřejmě jsem u toho nadávala jak špaček – vyšlo mi to až asi napopátý. Honza nic.

A večer zapnu počítač, šup na facebook - a na mým profilu(!) video. „Blondýna dělá sodovku“ se to jmenovalo. A samozřejmě, že to mělo už asi stopadesát lajků a kdekdo měl honem potřebu si přisadit, včetně mých nejlepších kamarádek. No, nezabili byste ho? Chystala jsem se k tomu, ale on to tušil a rovnou mi začal šermovat před očima krabicí s půlmetrovou mašlí. A že má pro mě dárek. Tak, zabít ho můžu i za chvíli, řekla jsem si a začala vybalovat.

Byl to výrobník sodovky Soda Stream. Úplně nový typ. Krásný. Červený. Honza mi dal pusu, omluvil se a podal mi láhev, abych ji nasadila. Už jsem chtěla začít řvát, ale najednou koukám, láhev sedí! Žádný závit! Žádné složité vymyšlenosti – prostě tam tu láhve strčíte – a je to během zlomku vteřiny. Zkusila jsem to ještě asi desetkrát – pokaždé na první pokus, jakoby tam ta láhev naskakovala sama.  Honza to zase natočil, zase to dal na moji stránku – a co myslíte? 2, slovy dva lajky! No, není to nespravedlivý? Když vám něco jde, nikoho to nezajímá. Jak říkám, nesnáším facebook. Přinejmenším do zítřka, dýl to asi nevydržím.

Vaše Agáta Akátová

foto: SodaStream

Tento článek nebyl vytvořen redakcí. Jde o komerční článek propagující reálné produkty nebo služby. Příběh v tomto komerčním článku může být fiktivní (smyšlený).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků