Hlavní obsah
Zonky.cz

Nechtějí vám v bance půjčit, protože jste OSVČ? Víme jak peníze přesto získat!

Máte zajímavý nápad na nové podnikání a potřebujete půjčit na rozjezd? Nebo už jste úspěšní a chcete dál růst? Bance ani to často nestačí. Žádost o úvěr zamítne jednoduše proto, že nejste zaměstnanec. Řešení je přitom jednoduché.

Zonky.cz
Nechtějí vám v bance půjčit, protože jste OSVČ? Víme jak peníze přesto získat!

Banky se v případě podnikatelů žádajících o půjčku zajímají především o daňové přiznání z minulého roku. Na tom, jestli jste šikovný opravář motorek se zakázkami na rok dopředu, nebo dokážete péct nejlepší koláče široko daleko, jim už tolik nezáleží. Půjčku, která by pomohla posunout úspěšné podnikání ještě dál, nebo by dokonce dala život úplně novému nápadu, často zamítnou jednoduše kvůli čtyřem písmenům – OSVČ.

U takzvaných P2P půjček na Zonky (www.zonky.cz) je to přesně naopak. Rozhodující je příběh. Peníze tam pocházejí především od lidí, kterým po výplatě zbývá pár tisíc na to, aby podpořili zajímavé projekty. Když se tito investoři pro něco nadchnou, dokážou dát dohromady třeba i sto tisíc za minutu. Jako v případě klienta, kterému se naskytla výhodná příležitost na koupi části firmy, ve které pracoval. Celkem 141 lidí mu dokázalo za dvě minuty půjčit 140 tisíc korun.

Investoři ze Zonky (www.zonky.cz) se na OSVČ jednoduše dívají jinak než banky. Vědí, že se živnostník musí umět otáčet, aby si dokázal zajistit zakázky. A je jim jasné, že v prvním roce podnikání jsou peníze na rozjezd potřeba, ale daňové přiznání je ještě v nedohlednu.

Protože je Zonky čistě internetová platforma, může si navíc dovolit nabízet nízký úrok. Samozřejmostí jsou i mimořádné splátky a předčasné splacení úvěru zdarma. Požádat o půjčku na stránkách www.zonky.cz nezabere více než 15 minut. Stačí zadat nezávaznou poptávku, nahrát dva doklady totožnosti, výpis z účtu a hlavně napsat vlastní příběh. Nemusí jít o žádný román. Stačí stručně popsat, na co a proč si chcete půjčit. U investorů tím můžete jedině získat.

Více informací o tom, jak P2P půjčky na Zonky fungují, najdete na www.zonky.cz. Nebo napište přímo šéfce služby na lucie.tvaruzkova@zonky.cz. Můžete také volat na linku péče o zákazníky. Každý pracovní den mezi 8. a 18. hodinou na 800 449 999. Zonky. Lidé půjčují lidem. Levněji a s klidem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků