Hlavní obsah
Ještě pořád platíte za výběr svých peněz?

Ještě pořád platíte za výběr svých peněz?

Jsou to přece vaše peníze! Tak proč platit za to, že s nimi chcete disponovat? S Běžným účtem od Equa bank takové starosti mít nebudete. Jeho zřízení i vedení je zcela zdarma, nic neplatíte za příchozí a odchozí platby, ani za trvalé příkazy, a navíc máte výběr ze všech bankomatů v České republice zdarma. A v zahraničí vás vyjde na pouhých 9 korun.

Ještě pořád platíte za výběr svých peněz?
Ještě pořád platíte za výběr svých peněz?

S Běžným účtem od Equa bank šetříte peníze, a navíc získáváte mnoho výhod. Zřídit si účet je možné pohodlně na internetu. Smlouvu pak podepíšete na pobočce, nebo vám ji banka nechá zdarma kamkoli zaslat kurýrem. Pokud jste u jiné banky a začínáte přemýšlet o změně, nemusíte se obávat zdlouhavého papírování a obcházení staré banky. Equa bank za vás vše zařídí.

K novému účtu dostanete standardní debetní kartu MasterCard, nebo si můžete zvolit zlatou kartu s pojištěním celé rodiny za pouhých 89 korun měsíčně a celou řadou dalších výhod. Samozřejmostí je moderní internetové a mobilní bankovnictví, které výrazně šetří čas při každodenních operacích na účtu. Mobilní aplikace klade velký důraz na bezpečnost plateb a přihlášení, proto používá prvky jako je přihlášení otiskem palce. Svoje finance tak můžete pohodlně spravovat ať už jste doma, nebo třeba na dovolené na pláži.

Více na www.equabank.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků