Podmínkou je registrace na stránkách aplikace PARQUETRI.COM. Chceme dokázat firmám, že reklama a inzerce, tak jak jí známe teď, je zastaralá a drahá a potřebuje novou tvář. Firmy a podnikatelé již za ní na PARQUETRI.COM nebudou muset platit. Je to alternativa pro ty, kteří nemají budget na reklamu, marketing a inzerci a přitom chtějí prodávat svoje výrobky. Dále i pro ty, co chtějí šetřit peníze a zvýšit prodeje, nebo jen pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového" říká zakladatel a CEO aplikace Peter Mešo. "Myslím, že je hodně firem, co má zajímavý produkt, ale nemá finance na propagaci a proto zkrachuje. Sám jsem v minulosti řešil stejný problém, až jsem se nakonec rozhodl založit aplikaci, která pomůže firmám se zviditelnit zdarma.

Zaregistrovat se může každý podnikatel či firma, ať už prodáváte cokoliv

Zaregistrovat se může každý podnikatel či firma, ať už prodáváte cokoliv

FOTO: Parquetri.com

Pro firmy a podnikatele, kteří se u nás zaregistrují uděláme všechno, jsou pro nás na prvním místě. Sám jsem studoval v USA a mé vlastní zkušenosti s péčí o zákazníka bych rád přenesl i do ČR. Vývoj aplikace trval dva a půl roku a za tu dobu jsme se svým týmem vymysleli velmi propracovaný systém, aby firmy nemusely za reklamu platit a přitom mohly zvyšovat prodeje.

Parquetri zvýší prodeje jak začínajícím, tak i zkušeným firmám a podnikatelům

Parquetri zvýší prodeje jak začínajícím, tak i zkušeným firmám a podnikatelům

FOTO: Parquetri.com

Uživatel, kterého bude zajímat určitý produkt, již nebude rušen inzercí, ale naopak se stane spolutvůrcem a šířitelem propagace a reklamy zaregistrovaných firem a podnikatelů. Je to velmi hravé, zábavné a tvůrčí řešení marketingu. Firmy tak budou moct prodávat výrobky nejen po celé ČR ale také po Evropě nebo i do USA." Ať už jste začínající, malá nebo větší firma či podnikatel, vyzkoušejte novou aplikaci PARQUETRI.COM. Registrace je jednoduchá, a nezabere vám více než pár minut. Registrace je možná zde.