Češi si už přes Zonky půjčili více než 150 milionů korun. A zhruba polovina z nich právě na refinancování, protože si rychle spočítali, že tak můžou ušetřit až desítky procent. Tady je pár příkladů klientů, kterým stačilo přejít k Zonky (www.zonky.cz), aby úplně jednoduše ušetřili na úrocích třeba i desítky tisíc korun.

O závratných 130 000 Kč méně zaplatí ve finále Vladimír ze Zlína, který si vzal v bance půjčku na dobudování fotoateliéru. Už druhým rokem mu úspěšně funguje, ale snižovat náklady není na škodu nikdy. Při úvaze o refinancování tak Vladimír objevil Zonky (www.zonky.cz), kde představil svůj příběh se žádostí o třistatisícovou půjčku. Protože kromě ateliéru provozuje ve Zlíně také autoškolu, získal nejen důvěru 109 investorů, ale i přátelský úrok 5,99 % - skoro o polovinu nižší než původních 11,86 %, které platil bance.

Jiří z Varnsdorfu začínal se Zonky (www.zonky.cz) jako investor, a díky tomu ho napadlo převést k lidem i svou vlastní půjčku. Původní úrok 6,41 % se mu podařilo raz dva snížit na 4,99 %. A za 5 let, během kterých bude půjčených 235 000 Kč splácet, tak Jiří ušetří více než 20 000 Kč.

Paní Jarmila z Brna si vzala u banky úvěr 120 000 Kč na ukončení podnikání. Tenkrát ještě studovala, takže jí banka napařila úrok 15,14 %. Jarmila si našla práci, úspěšně dokončila vysokou školu a neměla problém úvěr splácet. Ale ten úrok! Když se dozvěděla o možnosti refinacovat u lidí, moc neváhala. A nestačila se divit, protože už díky úroku 10,99 % se Zonky (www.zonky.cz) zaplatí o 15 000 Kč méně!

I další příběhy refinancování bývají podobné. Nespravedlivé, smutné nebo prostě jen k vzteku. Převeďte svou půjčku k nám a ušetřete čas i peníze. Přihlaste se přes Zonky.cz (www.zonky.cz), nahrajte pár základních údajů včetně dvou dokladů totožnosti a hotovo. Obratem začneme na vaší zakázce pracovat. Sestavíme váš profil a nabídneme vám úrok. Když si plácneme, vystavíme váš příběh tisícovkám našich investorů. Pokud je zaujmete, i statisíce můžete získat během pár hodin.

Půjčka od lidí je také mnohem rychlejší než v bance. Navíc nekoukáme jen na příjmy nebo bydliště. Zajímá nás, kdo jste a co chcete dokázat. A podle vašich příběhů se rozhodují i naši investoři. Věříme vám, i když jste OSVČ nebo máma na rodičovské.

Mrkněte se na naši úvěrovou kalkulačku nebo si o nás přečtěte víc na Zonky.cz (www.zonky.cz) nebo mi napište na lucie.tvaruzkova@zonky.cz. Každý pracovní den od 8.00 do 20.00 a o víkendu od 9.00 do 18.00 můžete taky volat naši zákaznickou linku na čísle 800 449 999.