Můžete bojovat o čas a sehnat si daňového poradce, díky kterému dostanete odklad do 1. července. Máte jistotu, že budete mít přiznání správně, ale nebude to zadarmo. A tři měsíce taky málokoho vytáhnou z bláta. Jistě nechcete firmu ždímat do dna, abyste dali dohromady peníze na daně. Spíš je mít rychle z krku, a ještě kapku zainvestovat, když jdou trhy nahoru. Třeba díky půjčce od lidí na Zonky.cz (www.zonky.cz)

Všichni škudlí, vy investujte!

Zonky věří na jednoduchá a férová řešení. I kvůli tomu jsme ostatně firmu založili. Podle nás je nejjednodušší řešit celý problém z jedné vody načisto. Půjčit si tolik peněz, abyste uspokojili finanční úřad a měli ještě rezervu na nějakou tu investici. A nemusíte se proto zaplétat s bankou, která na vás asi zrovna bude koukat skrz prsty. Půjčte si přes Zonky. (www.zonky.cz)

Zonky.cz

Zonky.cz

FOTO: Pixabay.com

Jsme parta nadšenců, nemáme žádný drahý bankovní aparát. Půjčku vyřídíte online. Fungujeme na bázi sdílené ekonomiky a propojujeme lidi, kteří chtějí investovat momentálně volné peníze, a ty, kteří právě peníze potřebují. Koncept se rozjel v roce 2008 v USA, když po podvodech s hypotékami začala krize a prudce klesla důvěra v banky. Lidé rychle zjistili, že je vlastně ke spoustě věcí nepotřebují. Natož k předraženým půjčkám.

Nenechte se zahnat do kouta

Zapomeňte na každoroční paniku kolem daní. My se totiž nedíváme na to, že zrovna peníze nemáte. My věříme, že je zase mít budete, protože jste svou firmu jistě nepostavili z ničeho. Váš příběh je vaše hodnota. Jednou potřebujete půjčit, příště u nás třeba zase investujete. To je život a my to chápeme. Neřešte daně nebo půjčku, najděte si parťáka. Mrkněte na www.zonky.cz.

Pokud jste se právě rozhodli půjčit si na zaplacení daní u nás, nebo prostě jen chcete vědět víc, podívejte se na www.zonky.cz nebo náš facebook, napište naší šéfce na lucie.tvaruzkova@zonky.cz nebo zavolejte na 800 449 999. Těšíme se na vás.